Satunnainen otos

13mva_ju_vka_rs

Tulevat ottelut

6.9.2014 12:00
Tytöt Akatemia - LeBa-96 Ottelupaikka » 6.9.2014 14:00
O2jkl - Tytöt Akatemia Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

10.4.2014 18:30
Tytöt Akatemia - PSS6 - 7 » 6.4.2014 18:00
PSS - Tytöt Akatemia4 - 3 »


Uutiset

Edustusjoukkueiden videohaastattelusarja jatkuu: Taija Jaakkola ja Lassi Ylisiurunen (29.08.2014 )
Kauden ennakkohaastattelusarjassa edetään nyt viime viikolla esiintyneistä Arvid Vonkista ja Juulia Lintulasta pitemmän liigakokemuksen omaaviin Taija Jaakkolaan..

C1 pojat karsinnan 1.vaiheesta SM-sarjaan (28.08.2014 )
C1 pojat ottivat lohkovoiton viime viikonloppuna Turussa SM-sarja karsintojen ensimmäisessä vaiheessa ja lunastivat näin paikan valtakunnallisessa 12 joukkueen SM-sarjassa..

Koovee Salibandy etsii tiedottajaa (18.08.2014 )
Kiinnostaako harjoittelu/osa-aikahomma Kooveen edustusjoukkueiden tiedottajana? Kooveen miesten ja naisten edustusjoukkueet pelaavat Salibandyliigaa ja joukkueet..

17.08.2014  ASM: Kauden ensimmäisestä harjoitusottelusta voitto
16.08.2014  N1: Kausi käyntiin kolmella harjoitusottelulla
14.08.2014  M1: Edustusjoukkueen harjoituspelit käynnistyivät

Joukkueiden uutiset

02.09.2014  Tytöt C: SM-karsinnat 2014
29.08.2014  Pojat Akatemia B: SM-sarjaan vahvalla esityksellä!
28.08.2014  B2-joukkue aloitti kautensa SM-karsinnassa
28.08.2014  C1 pojat karsinnan 1.vaiheesta SM-sarjaan
14.08.2014  Tytöt C: Harkkapeli Ylöjärvellä
10.08.2014  Tytöt C: Harkkapeli Pirkkalan parketilla
16.06.2014  Pojat-04 juhlivat päättäjäisten merkeissä kivijärvellä
12.06.2014  N1: Nuori joukkue jatkaa, valmennus uusiksi
26.05.2014  ASM: Seitsemällä uudella pelaajalla maustettu joukkue valmistautuu tulevaan kauteen
07.05.2014  2001-syntyneiden avoimet harjoitukset
04.05.2014  Pojat F1-04: Kilpasarjan pronssille Särkänniemen Salibandy Cup:ssa
27.04.2014  Tytöt C: TFT 2014 turnauksesta hopeaa!


Tulevat ottelut

06.09.2014 12:00 Tytöt Akatemia - LeBa-96 Paikka »
06.09.2014 14:00 O2jkl - Tytöt Akatemia Paikka »
06.09.2014 17:00 Pirkat - Tytöt Akatemia Paikka »
20.09.2014 14:00 N1 - TPS Paikka »
20.09.2014 17:00 M1 - TPS Paikka »
24.09.2014 18:30 Happee - M1 Paikka »
27.09.2014 N2 - SBS Tamppi Paikka »
27.09.2014 YPA - N2 Paikka »
27.09.2014 17:45 N1 - PSS Paikka »
28.09.2014 16:00 M1 - Josba Paikka »