Satunnainen otos

31sh

Tulevat ottelut

23.10.2014 18:30
TPS - Tytöt Akatemia Ottelupaikka » 24.10.2014 18:30
Oilers - Miehet Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

19.10.2014 18:30
Pojat C1 (99) - PHSB4 - 8 » 18.10.2014 18:00
Miehet - OLS6 - 7 »


Uutiset

ASM: NST taipui murskalukemin 17-3 Kaukajärvellä (19.10.2014 )
Kooveen A-pojat löi sunnuntaina Kaukajärvellä tauluun rajut lukemat, kun se peittosi nuorten SM-sarjassa NST:n peräti maalein 17-3 (4-2, 3-1, 10-0). Kaksi erää lappeenrantalaiset..

N1: Vahvalla tahdolla Happee kumoon (18.10.2014 )
Kooveen naisten edustus esiintyi jälleen vahvatahtoisesti jokaisen kentällisen voimin Happeeta vastaan lauantain liigaottelussa. Ensimmäiseen erään lähdettiin kovalla..

ASM: NST vierailee sunnuntaina Kaukajärvellä (18.10.2014 )
Sunnuntaina on ohjelmassa nuorten SM-sarjaa Kaukajärvellä, kun Kooveen A-pojat kohtaa NST:n Lappeenrannasta. Kooveen osalta sarja on alkanut varsin mukavasti, sillä..

17.10.2014  Miesten joukkue hakee neljättä kotivoittoa
16.10.2014  N1: Lisää vettä myllyyn Happeeta vastaan
15.10.2014  Miehillä vaisu iltapuhde paikallispelissä

Joukkueiden uutiset

19.10.2014  ASM: NST taipui murskalukemin 17-3 Kaukajärvellä
18.10.2014  N1: Vahvalla tahdolla Happee kumoon
18.10.2014  ASM: NST vierailee sunnuntaina Kaukajärvellä
16.10.2014  N1: Lisää vettä myllyyn Happeeta vastaan
14.10.2014  N1: Uudistuneella energialla Cupin seuraavalle kierrokselle
13.10.2014  Pojat Akatemia B: Taisteluvoitto Joensuusta
12.10.2014  N1: Cup-startti edessä: heti laadukas vastustaja
11.10.2014  Tytöt Akatemia: TSM-joukkueen kauden avaus oli täynnä peli-iloa ja onnistumisia
10.10.2014  Tytöt Akatemia: SM-sarja alkaa lauantaina - divarin ensimmäinen turnaus jo takana
10.10.2014  N1: Jalka painoi, paikat jäivät käyttämättä
08.10.2014  Pojat Akatemia B: Ruma tappio paikallispelistä
08.10.2014  N1: Vahvana teemana kolme eheää erää


Tulevat ottelut

20.10.2014 19:00 Pojat E2 (04) - KU-68 Paikka »
23.10.2014 18:30 TPS - Tytöt Akatemia Paikka »
24.10.2014 18:30 N1 - Classic Paikka »
24.10.2014 18:30 Oilers - Miehet Paikka »
25.10.2014 15:00 HK Dynamo - Tytöt C Paikka »
25.10.2014 15:00 OLS - Pojat Akatemia A Paikka »
25.10.2014 17:00 Classic - Tytöt C Paikka »
25.10.2014 18:30 Pojat C1 (99) - Indians Paikka »
26.10.2014 11:00 Pojat E2 (04) - KU-68 Paikka »
26.10.2014 12:00 PirPi - Pojat E1 (03) Paikka »