Joukkueen ottelut


A-tyttöjen SM-sarjan karsinnat
19.08.2017Tytöt Akatemia - LaSB / RSS Panthers6 - 3Raportti
19.08.2017Tytöt Akatemia - Steelers3 - 2Raportti
20.08.2017Tytöt Akatemia - ÅIF8 - 0Raportti

A-tyttöjen SM-sarja, runkosarja
27.09.2017 18:30Tytöt Akatemia - FBC Loisto4 - 14Raportti
01.10.2017 15:30Tytöt Akatemia - Northern Stars6 - 7Raportti
21.10.2017 17:00SS Rankat Ankat - Tytöt Akatemia10 - 8Raportti
24.10.2017 18:30Tytöt Akatemia - TPS6 - 4Raportti
10.11.2017 19:30EräViikingit - Tytöt Akatemia4 - 8Raportti
14.11.2017 18:30Classic - Tytöt Akatemia5 - 2Raportti
29.11.2017 18:30Tytöt Akatemia - Steelersx - xPaikka
01.12.2017 18:30LaSB / RSS Panthers - Tytöt Akatemiax - xPaikka
17.12.2017 15:30Tytöt Akatemia - Pelicans SBx - xPaikka
03.01.2018 19:00FBC Loisto - Tytöt Akatemiax - xPaikka
09.01.2018 18:30Northern Stars - Tytöt Akatemiax - xPaikka
20.01.2018 18:30Tytöt Akatemia - SS Rankat Ankatx - xPaikka
21.01.2018 18:30TPS - Tytöt Akatemiax - xPaikka
07.02.2018 18:30Tytöt Akatemia - EräViikingitx - xPaikka
11.02.2018 15:30Tytöt Akatemia - Classicx - xPaikka
24.02.2018 15:30Tytöt Akatemia - LaSB / RSS Panthersx - xPaikka
27.02.2018 19:00Steelers - Tytöt Akatemiax - xPaikka
10.03.2018 13:00Pelicans SB - Tytöt Akatemiax - xPaikka

A-tyttöjen SM-sarja, pudostuspelit


B-tyttöjen SM-sarjan karsinnat
26.08.2017Tytöt Akatemia - Pirkat White5 - 0Raportti
26.08.2017Blue Fox - Tytöt Akatemia3 - 5Raportti
27.08.2017Tytöt Akatemia - Pelicans SB7 - 1Raportti
27.08.2017EräViikingit - Tytöt Akatemia7 - 2Raportti
27.08.2017 16:30Tytöt Akatemia - FB Factor / Coach Team6 - 1Raportti

B-tyttöjen SM-sarja, runkosarja
07.10.2017 15:00SSRA - Tytöt Akatemia8 - 1Raportti
08.10.2017 11:00Blue Fox - Tytöt Akatemia9 - 12Raportti
28.10.2017 12:15Tytöt Akatemia - Pirkat0 - 8Raportti
29.10.2017 15:30RSS Panthers / LaSB - Tytöt Akatemia4 - 6Raportti
18.11.2017 12:15Tytöt Akatemia - EräViikingit4 - 9Raportti
19.11.2017 18:30Tytöt Akatemia - FBC Loisto3 - 4Raportti
09.12.2017 15:15Tytöt Akatemia - Steelersx - xPaikka
10.12.2017 14:00SBS Wirmo - Tytöt Akatemiax - xPaikka
06.01.2018 17:30Tytöt Akatemia - PSSx - xPaikka
07.01.2018 15:00EräViikingit - Tytöt Akatemiax - xPaikka
13.01.2018 12:30SSRA - Tytöt Akatemiax - xPaikka
14.01.2018 12:00Tytöt Akatemia - Blue Foxx - xPaikka
27.01.2018 18:45Pirkat - Tytöt Akatemiax - xPaikka
28.01.2018 12:30Tytöt Akatemia - RSS Panthers / LaSBx - xPaikka
18.02.2018 16:00FBC Loisto - Tytöt Akatemiax - xPaikka
01.03.2018 19:30Steelers - Tytöt Akatemiax - xPaikka
04.03.2018 13:30Tytöt Akatemia - SBS Wirmox - xPaikka
16.03.2018 18:30PSS - Tytöt Akatemiax - xPaikka

B-tyttöjen SM-sarja, pudotuspelit