Joukkueen ottelut


Eliittisarjan loppuhuipentuma

Lohko A (Eliitti, D2/06-sarja)

Lohko D (YHS, D2/06-sarja)

Lohko B (YKS, D1/05-sarja)

Harjoitusottelut
13.09.2017Ilves - Pojat E1 (06)7 - 1Raportti
18.09.2017 17:15Pojat E1 (06) - Ilves3 - 4Raportti

Karsinta Haastajasarjaan (D2/06-sarja)

Karsinta ylialueelliseen Eliittisarjaan (D2/06-sarja)

Karsinta ylialueelliseen Eliittisarjaan (D1/05-sarja)

Visura Cup 2018

Players Night 2018

D2 Kilpasarja
14.10.2017 12:00SC Läsimäki - Pojat E1 (06)12 - 2Raportti
14.10.2017 14:00Pojat E1 (06) - Happee Musta0 - 10Raportti
28.10.2017 12:00Classic White - Pojat E1 (06)11 - 3Raportti
28.10.2017 16:00Pojat E1 (06) - O2-Jyväskylä Musta6 - 3Raportti
12.11.2017 13:00Nokian KrP Valkoinen - Pojat E1 (06)0 - 6Raportti
12.11.2017 15:00Pojat E1 (06) - Pirkkalan Pirkat8 - 12Raportti

D2 Kilpasarjan aluejatkosarja
09.12.2017 15:00Pojat E1 (06) - Nokian KrP Sininen2 - 9Raportti
09.12.2017 18:00Steelers - Pojat E1 (06)2 - 5Raportti
14.01.2018 10:00Pojat E1 (06) - O2-Jyväskylä Musta3 - 9Raportti
14.01.2018 13:00YPA - Pojat E1 (06)11 - 1Raportti
11.02.2018 10:00O2-Jyväskylä Musta - Pojat E1 (06)5 - 3Raportti
11.02.2018 13:00Pojat E1 (06) - YPA5 - 1Raportti
10.03.2018 10:00Nokian KrP Sininen - Pojat E1 (06)1 - 2Raportti
10.03.2018 12:00Pojat E1 (06) - Steelers3 - 9Raportti
25.03.2018 10:00Pojat E1 (06) - Nokian KrP Sininen8 - 1Raportti
25.03.2018 13:00Steelers - Pojat E1 (06)13 - 2Raportti
08.04.2018 10:00O2-Jyväskylä Musta - Pojat E1 (06)7 - 4Raportti
08.04.2018 13:00Pojat E1 (06) - YPA6 - 4Raportti

E1 Eliittisarja
02.12.2017 11:00Pojat E1 (06) - TPS Predators Musta6 - 3Raportti
02.12.2017 17:00Pojat E1 (06) - Karhut Blue5 - 5Raportti
16.12.2017 12:00Pojat E1 (06) - PunKu7 - 5Raportti
16.12.2017 14:00Pojat E1 (06) - Salba valkoinen7 - 3Raportti
20.01.2018 14:00Ilves - Pojat E1 (06)3 - 2Raportti
20.01.2018 16:00Pojat E1 (06) - SC Urbans5 - 9Raportti
03.02.2018 11:00Classic red - Pojat E1 (06)7 - 4Raportti
03.02.2018 13:00Pojat E1 (06) - Ilves4 - 9Raportti
17.02.2018 11:00Pojat E1 (06) - Classic red8 - 6Raportti
17.02.2018 14:00SC Urbans - Pojat E1 (06)1 - 6Raportti
18.03.2018 11:00Salba valkoinen - Pojat E1 (06)8 - 4Raportti
18.03.2018 13:00Karhut Blue - Pojat E1 (06)6 - 1Raportti
07.04.2018 15:00PunKu - Pojat E1 (06)3 - 15Raportti
07.04.2018 18:00TPS Predators Musta - Pojat E1 (06)6 - 1Raportti

E1 Eliittisarjan loppuhuipentuma
14.04.2018 13:30Pojat E1 (06) - Steelers2 - 7Raportti

E1 Haastajasarja
07.10.2017 11:00YPA Valkoinen - Pojat E1 (06)8 - 8Raportti
07.10.2017 15:00Pojat E1 (06) - KoSby7 - 7Raportti
21.10.2017 13:00Pojat E1 (06) - Lempäälän Sport5 - 10Raportti
21.10.2017 16:00Pojat E1 (06) - Tampereen Icehearts9 - 7Raportti
04.11.2017 12:00PIsku - Pojat E1 (06)4 - 4Raportti
04.11.2017 14:00Pojat E1 (06) - KU-68 Keltaiset6 - 2Raportti

E1 Haastajasarjan aluejatkosarja
02.12.2017 10:00Pojat E1 (06) - TFT9 - 3Raportti
02.12.2017 13:00Classic blue - Pojat E1 (06)7 - 5Raportti
17.12.2017 12:00VesVi Valkoiset - Pojat E1 (06)4 - 6Raportti
17.12.2017 14:00Pojat E1 (06) - KU-68 Keltaiset6 - 0Raportti
07.01.2018 14:00KU-68 Keltaiset - Pojat E1 (06)4 - 12Raportti
07.01.2018 16:00Pojat E1 (06) - VesVi Valkoiset5 - 11Raportti
20.01.2018 10:00TFT - Pojat E1 (06)4 - 2Raportti
20.01.2018 12:00Pojat E1 (06) - Classic blue12 - 6Raportti
04.02.2018 11:00PIsku - Pojat E1 (06)3 - 7Raportti
04.02.2018 13:00Pojat E1 (06) - Tampereen Icehearts13 - 1Raportti
18.02.2018 10:00TFT - Pojat E1 (06)0 - 12Raportti
18.02.2018 12:00Pojat E1 (06) - Classic blue4 - 4Raportti
11.03.2018 11:00Tampereen Icehearts - Pojat E1 (06)5 - 9Raportti
11.03.2018 14:00Pojat E1 (06) - PIsku8 - 4Raportti
25.03.2018 10:00Pojat E1 (06) - VesVi Valkoiset15 - 3Raportti
25.03.2018 16:00KU-68 Keltaiset - Pojat E1 (06)4 - 6Raportti
07.04.2018 10:00Pojat E1 (06) - PIsku4 - 5Raportti
07.04.2018 16:00Tampereen Icehearts - Pojat E1 (06)4 - 11Raportti

E1 Haastajasarjan karsinnat loppuhuipentumaan
08.04.2018 13:00KU-68 Punaiset - Pojat E1 (06)5 - 6Raportti
08.04.2018 15:00SC Weikot Kotkat - Pojat E1 (06)14 - 2Raportti

E1 Kilpasarja
08.10.2017 17:00Pirkat - Pojat E1 (06)1 - 13Raportti
08.10.2017 19:00Pojat E1 (06) - Ilves3 - 5Raportti
21.10.2017 12:00Pojat E1 (06) - YPA Sininen6 - 4Raportti
21.10.2017 16:00VesVi Mustat - Pojat E1 (06)4 - 15Raportti
21.10.2017 18:00Happee Musta - Pojat E1 (06)2 - 14Raportti
05.11.2017 12:00Nokian KrP - Pojat E1 (06)1 - 9Raportti
05.11.2017 16:00Pojat E1 (06) - Classic White8 - 4Raportti

Helsinki Junior Challenge
19.05.2018 15:10Pojat E1 (06) - SB-Pro Musta1 - 4Raportti
19.05.2018 18:00Pojat E1 (06) - RSS Panthers 066 - 1Raportti
19.05.2018 19:25Salba White - Pojat E1 (06)3 - 4Raportti
20.05.2018 9:55Pojat E1 (06) - Blackbirds 06 Musta4 - 5Raportti

RD Velho Cup
01.10.2017 9:00KU-68 Keltaiset - Pojat E1 (06)1 - 3Raportti
01.10.2017 11:00Pojat E1 (06) - VesVi2 - 7Raportti
01.10.2017 13:00Pojat E1 (06) - PIsku7 - 2Raportti
01.10.2017 14:30Pojat E1 (06) - KU-68 Punaiset1 - 10Raportti
01.10.2017 16:00VesVi - Pojat E1 (06)20 - 7Raportti

Särkänniemen salibandycup
05.05.2018 8:00Pojat E1 (06) - Pyynikin Pantterit Valkeat2 - 6Raportti
05.05.2018 8:40YPA 05 - Pojat E1 (06)2 - 2Raportti
05.05.2018 10:00Rangers Hawks - Pojat E1 (06)4 - 2Raportti
05.05.2018 12:40Pojat E1 (06) - SCH9 - 2Raportti
05.05.2018 14:40Pojat E1 (06) - SB-Pro Devils2 - 3Raportti
06.05.2018 9:40Pojat E1 (06) - Ilves Keltainen1 - 2Raportti
06.05.2018 11:00Karhukopla - Pojat E1 (06)3 - 5Raportti
06.05.2018 12:20Nokian KrP 05 - Pojat E1 (06)2 - 7Raportti

Tupla Cup
23.09.2017 11:40EräViikingit Pohjoinen 06 Musta - Pojat E1 (06)4 - 1Raportti
23.09.2017 14:10Pojat E1 (06) - FoSu4 - 4Raportti
23.09.2017 16:10EräViikingit Itä 06 - Pojat E1 (06)3 - 0Raportti
24.09.2017 8:50Pojat E1 (06) - Sb-Pro Musta4 - 5Raportti
24.09.2017 10:05Vihdin Salisudet - Pojat E1 (06)0 - 5Raportti
24.09.2017 11:35EräViikingit Pohjoinen 06 Musta - Pojat E1 (06)5 - 4Raportti